Mluví za nás naše výsledky

Měření rychlosti na dálnici

V tomto případě byl klient změřen radarem typu PolCam, kdy pořízený důkaz neprokazoval klientovu vinu a proto byl správní orgán nucen toto řízení zastavit. Řidič tedy neplatil pokutu a nedostal trestné body do karty řidiče.

Měření rychlosti – Laserový měřič

V tomto případě byl klient změřen radarem typu MicroDigiCam LTI, kdy pořízený důkaz nedostatečně prokazoval klientovu vinu a proto byl správní orgán nucen toto řízení zastavit. Řidič tedy neplatil pokutu a nedostal trestné body do karty řidiče.

Měření rychlosti v obci

V tomto případě byl klient změřen radarem typu Ramer 10C, který byl umístěný ve vozidle Škoda Octavia 3.gen., kdy zde pořízený důkaz nedostatečně prokazoval klientovu vinu a proto byl správní orgán nucen toto řízení zastavit. Řidič tedy neplatil pokutu a nedostal trestné body do karty řidiče.

Dosažení 12 bodů

V tomto případě byl klient zastupován v řízení o dosažení 12 bodů, kdy mu hrozil zákaz činnosti na dobu 12 měsíců a následné absolvování psychotestů a závěrečné zkoušky v autoškole.

Do 5 dnů od převzetí oznámení jsme podali odůvodněné námitky. Po prostudování doplněného spisu jsme odhalili v blocích chyby, které vedly k odečtu celkově 6 bodů z karty řidiče. Zvrátili jsme tak výsledek celého řízení a klient tak mohl i nadále řídit.

Naměřená rychlost
změřeno zařízením LIDA ProLaser III

Naměřená rychlost
změřeno zařízením TruCam

Jízda pod vlivem alkoholu,
návykových a omamných látek

Zvrácení hrozícího vybodování

Kontaktujte nás

+420 702 044 094

Lidická 700/19, Veveří, 602 00 Brno

Litevská 1174/8, Vršovice, 100 00 Praha

© Copyright 2019. Všechna práva vyhrazena.